Průmyslová automatizace pro malé a střední podniky

Proč využívat automatizaci?

  • Zvýšení produktivity
  • Mzdové náklady pod kontrolou
  • Snížení úrazů na pracovišti
  • Přizpůsobování se změnám v poptávce
  • Integrace sledování výroby do stávající infrastruktury
  • Sledování systémů na dálku a bezpečně
  • Práce trvale udržitelným způsobem díky efektivnějšímu využívání zdrojů a energií, lepšímu sledování nákladů a lokalizaci výroby

Zvyšování produktivity, udržování mzdových nákladů pod kontrolou a přizpůsobování se změnám v požadavcích trhu s využitím trvale udržitelné automatizace.

Navrhujeme a realizujeme řešení na míru s využitím nejmodernějších dostupných technologií.

Zjistit více Kontaktujte nás

Jak pracujeme

Řešení na klíč

Naše modulární systémy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům každého z našich klientů. S využitím standardních, osvědčených komponent od předních výrobců pro Vás vybudujeme individuální řešení. Postaráme se o veškerý vývoj, testování, instalaci, školení a pravidelnou údržbu.

Štíhlé procesy

Jako malá společnost nejsme zatíženi složitou strukturou při rozhodování. Pouštíme se do práce s chutí a pracujeme pečlivě, rychle a efektivně.

Spolehliví partneři

Tak jak Vaše firma roste, vyvíjí se její potřeby a objevují se nové příležitosti. Jsme připraveni přizpůsobit, zdokonalovat a rozšiřovat Vaše systémy tak, abyste mohli vždy využívat výhody z optimální rovnováhy mezi náklady a přínosy. Můžete na příklad začít s řešením montáže s podporou robota, později jej doplnit strojem pro uchopení a umístění, následně pak automatizovanou paletizací a skladováním atd.

Podpůrné služby

Kromě naší hlavní specializace v oblasti konstrukce a vývoje automatizace nabízíme následující podpůrné služby společnostem, které již automatizaci využívají nebo těm, které se k tomu teprve chystají:

Poradenství v oblasti automatizace

Ať už zjišťujete, jak lze ve vaší společnosti využít konkrétní technologii nebo uvažujete o radikálnější transformaci svých výrobních procesů, můžeme vám pomoci určit strategie a příležitosti, vyhodnotit rizika a určit dostupné možnosti.

Programování robotů FANUC

Robota FANUC již máte, ale nemáte svého interního programátora - přijedeme a nastavíme, přeprogramujeme nebo vyřešíme váš systém na základě smlouvy za hodinovou sazbu.

Robotické svařování

Provozujeme vlastní automatizovaný svařovací systém, který je ideální pro klienty s nepravidelnou poptávkou nebo pro ty, kteří si chtějí tuto technologii vyzkoušet než se rozhodnou k vlastnímu řešení v rámci své společnosti.

Zavolejte nám, napište nám nebo nás navštivte ještě dnes na chatu.

Kontakt